Novinky a akce

Zasílání informací o aktuálních novinkách

Pokud budete chtít být vždy informováni o aktuálních akcích či novinkách, můžete se přihlásit k zasílání našich informativních zpráv na Váš e-mail. Opětovným použitím formuláře se můžete zase kdykoliv odhlásit.

 

Váš e-mail:

 

 

Scripto nátěr pro psaní fixou

01.09.2015

Pecka :-D

Bezbarvý nátěr, na který můžete psát, stačí obyčejné flipchartové popisovače, které navíc tento měsíc dostanete zdarma ke zaždé plechovce SRIPTO :-D Můžete natřít třeba skříň v pokojíčku, dveře v kanceláři, nebo zeď v kongresovém sále jako obrovskou flipchartovou zeď, výhoda je, že nátěr je bezbarvý !!! Podrobnosti na prodejně Dům barev Kyjov a Dům barev Vracov odlište se !!! máte příležitost za pár korun...

Scripto nátěr pro psaní fixou Scripto nátěr pro psaní fixou

Akce září - Dům barev

01.09.2015

Akce září :-D
V zářijové akci můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu nejprodávanější malířský nátěr na trhu originál Primalex PLUS 15kg a 7,5kg pro malby v interiéru, který se vyznačuje výbornou kryvostí, pozor na napodobeniny > Primalex PLUS je jen jeden :-D. Dále je v nabídce za zvýhodněnou cenu míchaná fasádní barva v tisíci odstínech, u balení 5l a více navíc dostanete váleček zdarma. Metal 2v1 je naprosto univerzální barva s antikorozním pigmentem je vhodná na veškeré kovy včetně pozinkovaného plechu, je vhodná na nátěry střech, okapů, plechů dřeva, ale i betonu a jiného materiálu. Bezbarvým akrylátovým lakem Sportakryl můžete natřít veškeré dřevěné povrchy v interiéru, navíc u 2,5kg balení dostanete stylovou dětskou pláštěnku taktéž zdarma. Přijdě se podívat na naše prodejny Dům barev do Kyjova nebo do Vracova. Na Vaši návštěvu se těší team odborníků.


Akce září - Dům barev

Akční nabídka na srpen 2015 - Dům barev Kyjov, Vracov

01.08.2015

V srpnové akci můžete nakoupit nejbělejší Primalex Polar, který je vhodný vzhledem ke své bělosti na stropy a otěruvzdornosti na veškeré zdi v interiéru, jako barevnou kombinaci můžete využít Primalex Plus barevný, ke kterému získáte jako bonus 1l JAR ( paltí při koupi 7,5kg balení za cenu 365,-) . Zárubně  a doplňky v interiéru, nebo exteriéru můžete natřít kvalitní synterickou vysocepigmentovanou barvou s vyskou UV odolností za akční cenu , nebo si nechat namíchat z nepřeberného množství odstínu na počkání barvu v odstínu, přesně podle vaší představy. Navíc při nákupu dvou hotových syntetických barev Primalex 0,75l získáte zdarma váleček. Veškeré dřevěné povrchy, můžete zkrášlit silnovrstvou ekologickou lazurou Telux. Pro více informací ohledně vhodnosti nátěru se doptejte prodavačů na prodejnách Dům barev Vracov  a Dům barev Kyjov. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Akční nabídka na srpen 2015 - Dům barev Kyjov, Vracov

Volná pracovní pozice

27.07.2015

Nová pracovní pozice !!! Vážení, hledám novou sílu na prodejnu Dům barev Vracov > člověka technicky zaměřeného, naprosto samostatného s vlastními nápady, schopného pracovat v teamu. Hlavní pracovní náplň: komunikace se zákazníkem - nabídky, prodej zboží, odborné poradenství; s dodavateli - objednávky, poptávky, dále míchání autolaků a průmyslových barev. Prodejna je frančízant skupiny PPG, což je největší výrobce barev na světě. Nabízíme - plný pracovní úvazek, stabilní zázemí v neustále rostoucí firmě, přiměřené finanční ohodnocení včetně individuálních prémií. Nástup možný ihned. Praxe v oboru výhodou, ale ne podmínkou. Životopisy zasílejte do 31.7.2015 na e-mail: info@colorcentrumvracov.cz, více informací na tel.: Jakub Hlaváč - 608 573 241.


Volná pracovní pozice

Den s technikem Dům barev Kyjov 21.4.2015

21.04.2015

Zveme Vás na den s technikem na prodejně Dům barev Kyjov !!! Speciálně pro vás, kteří nás označili lajkem navíc sleva 5% - vztahuje se i na akční zboží ! Na prodejně Dům barev Kyjov se Vám budou od 8:00 - 16:30 věnovat technici PPG ktřeří Vám můžou pomoct se kladbou nátěrového systému, můžete si vyzkoušet aplikovat různé druhy barev, konzultovat použití válečků a štětců a jiné odborné konzultace... Občerstvení je zajištěné a pěkné  počasí taky :-D
Slevu 5% můžete uplatnit po sdělení hesla:  " Facebook " navíc při větším nákupu získáte dárek. Sleva se vztahuje na výrobky: Primalex, Bondex, Johnstones, Balakryl​ a štětce + válečky Progold. Přijďte se podívat a využijte možnost konzultace s největšími odborníky v oboru.


Den s technikem Dům barev Kyjov 21.4.2015

Den s technikem Vracov 17.4.2015

13.04.2015

Pozvánka na den s technikem. Jako každý rok, máte možnost vyzkoušet si různé nátěrové hmoty z produkce PPG -  Primalex, Johnstones, Balakryl​, Bondex a nově i různé druhy štětců a válečků. Pokud budete malovat, nebo cokoli  natírat, máte možnost konzultovat a popřípadě vyzkoušet postup nátěru.

 

Podmínky slevy za sdílení na FB Dům barev Vracov


Pokud bude odkaz sdílen uživatelem na FB, bude mu zaslán jednorázový kupón na slevu 10%. Tento kupón je platný pouze 17.4.2015  od  8:00 - 16:30 na prodejně Dům barev Vracov  a vztahuje se na nákup značek PPG - Primalex, Balakryl, Bondex, Johnstones a doplňkový sortiment jako jsou štětce, válečky a všechny ostatní výrobky nesoucí značku Progold. Sleva je platná i na akční zboží za akční ceny mimo letákovou akci Kupóny, v tomto případě nelze slevy kombinovat. Slevový kupón s originálním kódem bude zaslán na účet  FB jako příloha jpg. tento kupón je přenosný, ale platný pouze jedenkrát  a na jednorázový nákup, bude zaslán z FB profilu Firma CCV. Kupon lze vytisknout, nebo prokázat se uloženou poukázkou třeba v mobilním telefonu.

Slevy nelze sčítat u partnerů, kteří mají nastavené individuální ceny. Zaručené zaslání kódu je pouze při sdílení do 16.4.2015 cca 20hod. potom nezaručujeme :-D

 

Označení " To se mi líbí" na  FB Dům barev Vracov

 

Pokud označíte příspěvek  "Den s technikem "       To se mi líbí, získáváte navíc nárok na dárek,  kód k dárku  bude zaslán na účet FB z profilu Firma CCV a vyzvednutí musí proběhnout na prodejně Dům barev Vracov od 17.4.2015 -  18.4.2015 . Z dárků bude na výběr, s omezeným počtem některých kusů, proto kdo dřív přijde, bude mít největší výběr. Uživatelé, kteří již označili prodejnu Dům barev " To se mi líbí" získávají kód na odběr dárku automaticky.


Dubnová akce Dům barev

31.03.2015

Akce Duben !!!!  V nabídce akčního zboží najdete nejbělejší Primalex Polar, nebo hotové namíchané odstíny za ještě lepší cenu jak většinu bílé malířiny. Pro výmalbu nenáročných prostor, ale zárověň s požadavkem na dostatečnou bělost vyhovuje malířský nátěr Linea. Pro ochranu dřeva je ideální volba Primalex silnovrstvá lazura, kde pro první zákazníky je nachystaný dárek. Sledujte schránky, přijde vám leták s kupóny, díky kterým můžete ušetřit nemalé peníze a navíc se slevy vztahují i na některé akční zboží ze kterého je dodatečná sleva až  50 %  máte tedy zboží až za polovinu původní ceny !!!
Více informací na prodejnách Dům barev Kyjov​ a Dům barev Vracov​


Dubnová akce Dům barev

Volná pracovní pozice

17.03.2015

Hledám prodavačku na plný úvazek do nové prodejny  ve Vracově. Sortiment - papírnictví, kreativa, hračky, párty, dekorace. Ideální uchazečka: Zkušenosti s dětskou kreativitou, práce na PC - pokročilejší, obchodní zkušenosti, velmi kladný přístup k dětem.  Životopis zasílejte na mail: info@colorcentrumvracov.cz vhodní kandidáti budou kontaktování telefonicky.MIXLAND


Akce březen - Dům barev Kyjov, Vracov

01.03.2015

AKCE BŘEZEN !!! Dům barev v březnové akci nabízí zvýhodněné balení balení Primalex Plus za akční cenu + navýšené balení tohoto neprodávanějšího malířského nátěru v ČR. Barva se vyznačuje vysokou bělostí a velkou vydatností. V balení najdete o 20% víc materiálu a v kombinaci s 10% slevou ušetříte 30% !!!. Jako další bílý interiérový nátěr je v akční nabídce Master který je extra matný a bělostí se rovná špičce na trhu. Balení obsahuje 3 kg nátěru zdarma a je ještě navíc podpořen akční cenou. Pokud chcete oživit domov barevným nátěrem,  nabízíme za akční cenu Primalex Plus Color, který obsahuje paletu pastelových odstínů za velmi zajímavou cenu v balení 7,5 kg a 3kg. Pro nepřeberné množství odstínů od nejsvětlejší středních až po extrémně syté doporučejeme tónování do bází Primalex Inspiro, které je v březnu také s akční slevou. Těšíme se na Vaši návštěvu v našich prodejnách Dům barev Kyjov a Dům barev Vracov.


Akce březen - Dům barev Kyjov, Vracov

Satvebniny Vlkoš - Akce 5% na vše do 23.3.2015 !!!

23.02.2015

Akce 5% na vše do 23.3.2015 !!! Možnost objektových slev !!! Slevy se nesčítají, platí pro platbu v hotovosti, nebo úhradu předfakturou.


Satvebniny Vlkoš - Akce 5% na vše do 23.3.2015 !!!

3. místo v celorepublikovém hodnocení

26.01.2015

Dům barev Kyjov získal ocenění za kvalitu a standardy prodeje - kde se hlavně hodnotil přístup personálu, odborné znalosti, kvalita poradenství atd.( celkem asi 50 faktorů) Celorepublikově jsme se umístnili na 3. místě !!! Smějící se Hodnocení probíhalo " tajnými agenty ", kteří vše hodnotili podle jasných kritérií.


3. místo v celorepublikovém hodnocení

Nabídka práce - prodejna Dům barev Kyjov

20.01.2015

Jste komunikativní ? Baví vás práce s lidmi ?  Máme pro vás nabídku..
Přijmeme prodavačku/prodavače do prodejny Dům barev Kyjov. Vzdělání v oboru není nutné - proškolíme, podmínkou je znalost práce na PC, Word, Excel, internet, časová flexibilita, chuť učit se, příjemné vystupování, práce o víkendech.

Strukturovaný životopis zasílejte na e-mail:

info@colorcentrumvracov.cz, v případě dotazů volejte na tel. 608 573 241 Jakub Hlaváč


Nabídka práce - prodejna Dům barev Kyjov

Bukové brikety 10kg - 49,-

15.01.2015

Akční nabídka čistě bukových briket s vysokou výhřevností, nyní skladem desítky tun ve stavebninách ve Vlkoši. Balení 10kg je za cenu 49,- včetně DPH. Na uvedeném telefonu je možnost dohodnout dopravu zdarma. V menším množství je i na prodejně Dům barev Kyjov a Dům barev Vracov.


Bukové brikety 10kg - 49,-

Akce prosinec 2014 - leden 2015

15.12.2014

Akční nabídka Dům barev platná až do konce ledna 2015


Akce prosinec 2014 - leden 2015

Otevírací doba přes svátky 2014/15 Vracov, Vlkoš, Kyjov

15.12.2014

Otevírací doba přes svátky Dům barev Kyjov, Důma brev Vracov, Stavebniny Vlkoš.


Otevírací doba přes svátky 2014/15 Vracov, Vlkoš, Kyjov Otevírací doba přes svátky 2014/15 Vracov, Vlkoš, Kyjov Otevírací doba přes svátky 2014/15 Vracov, Vlkoš, Kyjov

Akce říjen 2014

01.10.2014

Říjnová akce Dům barev nabízí bílý malířský malířský nátěr za bezkonkurenční cenu. Balakryl ploty a chaty je tenkovrstvá vodou ředitelná lazura na všechny druhy dřevin, před nátěrem nového dřeva doporučujeme penetraci, která ochrání vaše dřevo před dřevokazným hmyzem, hnilobou a modráním. Vaši fasádu nyní přetřete o 5% levněji, sleva se vztahuje jak na akrylátové, tak i silikonové barvy, i v tomto případě doporučujeme konzultovat, zda je nutný penetrační nátěr. Jako další produkt nabízíme Praktik > univerzální syntetický nátěr na kov i dřevo v sametovém lesku a široké škále odstínů, nyní za ještě lepší cenu. Neváhejte, akce platí pouze do 31. 10. 2014 na prodejnách Dům barev Kyjov a Dům barev Vracov


Akce říjen 2014

Den s technikem + předváděcí akce Wagner 18.9.2014

18.09.2014

Akce bude probíhat na provozovnách:

 

Dům barev Vracov            > 9:00 – 16:00 – Dnes technikem PPG

                                             > 9:00 – 14:00 – prezentace Wagner

 

CCV Stavebniny Vlkoš     > 15:00 – 16:00 – prezentace Wagner Airless -  Project pro 119

 

 

Zaměření:

 

>Technik PPG bude připraven odborně zodpovědět technické postupy nátěrů a maleb, můžete si vyzkoušet nátěry různých materiálů. Vyzkoušet si novinku z dílny PPG – univerzální vodou ředitelný nátěr na čistý kov, lehké kovy, beton, krytiny a jiné podklady.

 

>Prezentace Wagner bude ve Vracově zaměřena na menší elektrické stříkací pistole, ve Vlkoši bude od 15 hod. připravené vysokotlaké zařízení, kde si budete moct vyzkoušet aplikaci zjistit, jak přesné a rychlé je stříkání s uvedeným modelem. Zařízení budeme mít po předváděcí akci trvale k dispozici na naší půjčovně nářadí. Přijďte se přesvědčit, jak moc je toto řešení aplikace barev časově úsporné.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu Smějící se


Den s technikem + předváděcí akce Wagner 18.9.2014 Den s technikem + předváděcí akce Wagner 18.9.2014

Akce na měsíc září

01.09.2014

Akce přípravená pro Vás na září: Primalex Plus - nejoblíbenější malířský nátěr je nyní za akční cenu v balení 7,5 kg; 15kg; 40kg, Dekorativní silikonová a akrylátová omítka s kvalitním světlostálým pigmentem z PPG  je ještě dostupnější se slevou 5% na tónování, podle množství je možné získat ještě výhodnější slevu. Dům barev Master, je malířský nátěr se specifickým extra matným povrchem. Veškeré dřevo od plotu až po pergolu můžete natřít kvalitní voděodolnou lazurou Primalex tenkovrstvá, u které Vám nehrozí žádné odlupování nátěru. Při použití napuštědla mnohonásobně zvýšíte ochranu dřeva. Těšíme se na Vaši návštěvu...


Akce na měsíc září

Akce výrobky pro auta Chameleon

11.08.2014

Akce výrobky pro auta Chameleon


Akce výrobky pro auta Chameleon Akce výrobky pro auta Chameleon

Akce s brusivem Smirdex

11.08.2014

Akční sestavy na brusivo Smirdex


Akce s brusivem Smirdex Akce s brusivem Smirdex

Srpnová akce Dům barev + Wagner stříkací technika

01.08.2014

Srpnová akce Dům barev: pro tento měsíc máme pro Vás nejbělejší primalex za skvělou cenu, vyznačuje se výbornou kryvostí a vysokou bělostí, vhodný na reprezentativní prostory, stropy a všude tam, kde požadujete zářivě bílou malbu. Novinkou v sortimentu je vodou ředitelná barva na kov, dřevo, hliník, měď a jiné povrchy, barva obsahuje antikorozní pigment tudíž nepotřebujete základní nátěr, tím ušetříte čas a peníze :-D. Další výrobek je určený na nátěry dřeva je v nejžádanějším odstínu palisandr. Veškeré dřevo a kov můžete natřít syntetické barvou vysoké kvality z produkce PPG. Dále představujeme rozšíření skaldové zásoby o stříkací techniku Wagner, která je určena jak na vodouředitelné tak i rozpouštědlové barvy. Skladem máme také zařízení pro stříkání stěn, včetně plnících válečků. Přijďte se podívat na kvalitní výrobky za perfektní ceny.


Srpnová akce Dům barev + Wagner stříkací technika Srpnová akce Dům barev + Wagner stříkací technika Srpnová akce Dům barev + Wagner stříkací technika

Pronájem kanceláře, prodejny atd...

14.07.2014

Hledáte prostory pro kancelář, holičství nebo prodejnu ? Nabízíme příležitost !!!
Objekt k pronájmu je ve Vracově na hlavní cestě smeřující do Hodonína přímo naproti prodejny Dům barev, což Vám zajistí velké množství potencionálních zákazníků. Prodejna nebo kancelář má 53m2. Parkoviště pro zákazníky je k dispozici přímo u objektu. Místnosti jsou výtápěné ústředním topením. K dispozici je řada prodejních pultů. Vnější fasáda je kompletně opavená ( na fotkách je nenatřený sokl). Adresa: Vracov Drahy 317. Internet je nainstalovaný. Pro bližší info volejte 603 156 393 - Miroslav Hlaváč


Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd... Pronájem kanceláře, prodejny atd...

Červencová akce Dům barev

01.07.2014

Červencová akční nabídka Dům barev představuje > bílý interiérový nátěr Linea s nepřekonatelným poměrem cena vs. kvalita, vhodný do všech prostor, kde není zvlášť kladený důraz na max. bělost a omyvatelnost, další výrobek je léty prověřený Balakryl ve všech odstínech, vhodný jak na Kov, tak i na dřevo. Primalex Fortissimo je tónovaný interiérový nátěr pro nejnáročnější prostory, je plně omyvatelný a samozřejmně i otěruvzdorný, sleva je na všechny tisíce ostínů, které Vám na počkání namícháme. Primalex silnovrstvá lazura je dobrá volba pro všechny, kdo chtějí natírat trámy, pergoly a veškeré dřevo, které má mít silný ochranný film, vybrat si můžete z hotových odstínů, nebo vám namícháme podle Vaší předlohy mnoho různých odstínů. Nátěr je nyní za velmi výhodnou cenu.
Těšíme se na Vaši návštěvu v prodejnách Dům barev Vracov a Dům barev Kyjov.


Červencová akce Dům barev

Otevírací doba 5.7.2014

04.07.2014

Vzkaz pro všechny kutily !!!
Prodejna Dům barev Vracov a Dům barev Kyjov je pro Vás otevřená i ve státní svátek 5.7.2014 a to od 8:00 - 11:00, Stavebniny mají tento den zavřeno.
Těšíme se na Vaši návštěvu


Strop zdarma - Dům barev Vracov + Dům barev Kyjov

01.06.2014

Další super akce z dílny Dům barev
Při koupi 7,5kg probarveného nátěru Plus nebo Inspiro, dostanete bílou barvu na nátěr stropu zdarma !!!! Největší akce Dům barev. Dále máte možnost koupit se slevou Syntetickou barvu v široké paletě odstínů a tenkovstvou lazuru, která nejenom zvýrazňuje kresbu dřeva, ale poskytuje dostatečnou ochranu aniž by hrozilo loupání nátěru.


Strop zdarma - Dům barev Vracov + Dům barev Kyjov

Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks

21.05.2014

Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!!  99,- / ks rozměr balení 50x70cm na ploše vyplní místo podle druhu samolepky i několik metrů pouze do doprodání zásob a pouze na prodejnách Dům barev Kyjov a Vracov


Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks Nástěnné dekorace Kormorán - výprodej !!! 99,- / ks

Předváděcí a prezentační akce s CRA

20.05.2014

Dobrý den,

 

Zveme Vás na prezentační a předváděcí akci na autolaky Lesonal - řešení problémů, chyby v lakovacím postupu dále podlkladové materiály - Troton - Carbonový tmel, tmel Bold, speciální tmely laky, plniče, Leštění Finixa - problematiku leštění, broušení Sunmight, finixa, komplexní řešení problému při lakování.

Po dobu převáděcí akce můžete nakoupit se slevou 15% vztahující se i na autolaky Lesonal.

 

Akce probíhá v úterý 20.5.2014cca od 9hod. do 16hod.

Na prodejně Dům barev Vracov - Občerstvení zajištěné

 

Přijďte se podívat co vše se dá ještě zlepšit.


Předváděcí a prezentační akce s CRA

Den s technikem Body, Smirdex - Dům barev Vracov

06.05.2014

Zveme Vás na předváděcí akci na prodejně Dům barev ve Vracově v úterý 6.5.2014 od 9:00 - 16:00 hod. Budete moct si vyzkoušet a konzultovat samonivelační plnič, které lze použít i přímo na forézu bez bezivrstvy, ultra multifunkční tmel, který lzepouží na absolutně všechny povrchy včetně plastů, vše můžete zkusit brousit brusivem smirdex, konzultovat aplikační postupy, občerstvení je zajištěné :-D
Navíc po dobu předváděcí akce je mimořádná sleva 15% na kompletní sortiment Body a  Smirdex - vztahuje se i na přijaté a zaplacené objednávky.


Den s technikem Body, Smirdex - Dům barev Vracov

Květnová nabídka Dům barev

01.05.2014

Akční nabídka Dům barev na květen nabízí výhodnou koupi na  extra bílý interiérový nátěr od světového výrobce PPG, Syntetickou barvu na kov i dřevo s vysokým leskem a odolností povětrnostním vlivů. Tenkovrstvou lazuru v moha odstínech Dixol a slevu na tónování fasádních barev Primalex.


Květnová nabídka Dům barev

Prezentační den s PPG 15.4.2014 - Dům barev Vracov

15.04.2014

Dobrý den,

 

dovolujeme si Vás tímto pozvat na prezentační den s PPG 15.4.2014 na prodejně Dům barev Vracov

Prezentace se bude týkat výrobků PPG – Primalex ( syntetické barvy a lazury, malířské nátěry), Balakryl(vodouředitelné barvy a lazury), Blue Line ( malířské nátěry ), Progold ( příslušenství válečky, štětce apod.), Johnstones ( lazury, barvy na beton, malířské nátěry), Bondex ( oleje, lazury)

Budete mít jedinečnou možnost vyzkoušet si aplikaci jednotlivých výrobků, včetně nových barevných nátěrů řady Primalex Inspiro, Fortissimo, Master, konzultovat vhodnost jednotlivých materiálů a technologické postupy nátěrů.

Pokud by Vám nevyhovoval termín, další prezentační den se stejnou skladbou bude 24.4.2014 na prodejně Dům barev v Kyjově

 

Občerstvení je zajištěno.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu


Prezentační den s PPG 15.4.2014 - Dům barev Vracov

Dubnová akce Dům barev Kyjov a Vracov

01.04.2014

Další skvělá akce Dům barev:

 

Kvalitní náter Primalex Polar s vysokou bělostí nyný v přeplňovaném balení za stejnou cenu.

Primalex jednovrstvá barva použitelná bez základní barvy.

Ekonomický nátěr Dům barev Linea  se skvělým poměrem kvalita+bělost / cena

Bezbarvý akrylátový univerzální lak v lesklém a matném provedení pro vnitřní použití.

 

Hledejte ve schránkách leták s další slevou na akční zboží !!!

Více informací na prodejně.

 

Těšíme se na návštěvu

 

Dům barev Kyjov a Vracov


Dubnová akce Dům barev Kyjov a Vracov

Moderní kuchyň už za pár tisíc !!!

02.03.2014

Modernizujte svouji kuchyň dle Vašich barevných představ za pár tisíc...

Výběr z nepřeberného množství odstínů a vzhledů...

Lakované vzorky přímo na prodejně


Moderní kuchyň už za pár tisíc !!!

Tapety nyní i na prodejně Dům barev kyjov

02.03.2014

Rozšiřujeme sortiment -  nyní nabíze velký výběr tapet  i na prodejně Dům barev Kyjov.  Přijďte si vybrat...


Tapety nyní i na prodejně Dům barev kyjov

Březnová akční nabídka Stavebnin

01.03.2014

Akční nabídka Stavebnin ve Vlkoši blatí do 28 března. Vjezd do stavebnin byl přesunut, nyní je příjezd možný pouze z příjezdové cesty k benzinové pumpě A+S. Věříme, že tato skutečnost zpříjemní váš nákup.


Březnová akční nabídka Stavebnin Březnová akční nabídka Stavebnin

Březnová akce Dům barev

01.03.2014

Vážení zákazníci, akce platí pro Dům barev Kyjov a Dům barev Vracov do konce března 2014.


Březnová akce Dům barev

Únorová akce Dům barev Kyjov a Dům barev Vracov

01.02.2014

Konečně máme zase novou akci na různé materiály.


Únorová akce Dům barev Kyjov a Dům barev Vracov

Stěhování prodejny Color Centrum Vracov

01.01.2014

Vážení zákazníci,

 

s potěšením vám oznamuji, že dne 3.1.2014 se bude stěhovat prodejna CCV do prostorů Dům barev Vracov, jedná se sloučení obou firem. Sídlo společnosti se přesouvá na adresu Vracov Drahy 598. Věříme, že sloučení vám přinese mnoho výhod jako je míchání autolaků a průmyslových barev pod "jednou střechou", přívětivější prostředí, plně odsávanou míchárnu barev, sjednocení individuálních cen do jedné skupiny > propojení systému Dům barev Vracov, Stavebniny Vlkoš, Color centrum Vracov, Dům barev Kyjov. Pro registrované zákazníky se rozšiřují možnosti výhodného nákupu na všechny provozovny. Je možné, že první dny bude systém trpět " porodními bolestmi" proto prosím o schovívavost.

 

S pozdravem

 

Jakub Hlaváč


Otevírací doba přes vánoční svátky

20.12.2013

Color Centrum Vracov

 

28.12.2013 - 8:00-11:00

29.12.2013 - zavřeno

30.12.2013 - 7:00 - 18:00

31.12.2013 - 8:00 - 11:00

 

1.1.2014     - zavřeno

2.1.2014     - zavřeno

3.1.2014     - zavřeno

4.1.2014     - 8:00 - 11:00

5.1.2014     - zavřeno

6.1.2014     - 7:00 - 18:00

 

 

Stavebniny Vlkoš

 

28.12.2013 - zavřeno

29.12.2013 - zavřeno

30.12.2013 - zavřeno

31.12.2013 - zavřeno

 

1.1.2014     - zavřeno

2.1.2014     - 8:00 - 16:00

3.1.2014     - 8:00 - 16:00

4.1.2014     - 8:00 - 11:00

5.1.2014     - zavřeno

6.1.2014     - 7:00 - 17:00

 

Dům barev Kyjov

 

28.12.2013 - 8:00 - 11:00

29.12.2013 - 8:00 - 11:00

30.12.2013 - 7:00 - 18:00

31.12.2013 - 8:00 - 11:00

 

1.1.2014     - zavřeno

2.1.2014     - 8:00 - 17:00

3.1.2014     - 8:00 - 17:00

4.1.2014     - 8:00 - 11:00

5.1.2014     - 8:00 - 11:00

6.1.2014     - 7:00 - 18:00


Akce Dům Barev Kyjov - Prosinec 2013/ leden 2014

01.12.2013

Opět je tu další akce, super ceny na Primalex včetně Probarveného. Při koupi 15kg balení Primalex Plus nebo Polar nebo probarveného Primalex Inspiro 7,5kg včetně malířského válečku Progold modrý melír za 95,-Kč dostanete zdama parfémovanou nemrznoucí kapalinu do ostřikovačů 3litry do -30st.


Akce Dům Barev Kyjov - Prosinec 2013/ leden 2014

Otevírací doba ve svátek 17.11.2013

15.11.2013

Vážení zákazníci,

 

na státní svátek 17.11.2013 bude otevřena prodejna Dům barev Kyjov od 8:00 - 11:00

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.


Otevírací doba ve svátek 28.10.2013

27.10.2013

Vážení zákazníci,

 

ve státní svátek 28.10.2013 bude otevřena pouze prodejna Dům barev Kyjov

a to od 8:00 - 12:00 hod.


Akce Dům Barev Kyjov - říjen 2013

01.10.2013

Akční nabídka na říjen > Primalex Polar - top výrobek od Primalexu, vyznačující se vysokou bělostí a kryvostí. Dům barev Linea > výrobek PPG ekonomický nátěr za nejnižší cenu. Sleva na fasádní barvu míchatelnou v tísíci odstínech na počkání. Kvalitní fasádní váleček z polyamidu a polstrováním pro rovnoměrný nátěr a dlouhou životností válečku.


Akce Dům Barev Kyjov - říjen 2013 Akce Dům Barev Kyjov - říjen 2013 Akce Dům Barev Kyjov - říjen 2013

Stavebniny Vlkoš - akce září 2013

02.09.2013

Staňte se fanoušky stavebnin na facebooku  a získávejte informace o akcích okamžitě: Stavebniny Vlkoš

 


Stavebniny Vlkoš - akce září 2013 Stavebniny Vlkoš - akce září 2013 Stavebniny Vlkoš - akce září 2013

Akce Dům Barev Kyjov - září 2013

01.09.2013

Pravidelná akce DB Kyjov


Akce Dům Barev Kyjov - září 2013

Akce Dům Barev Kyjov - srpen 2013

01.08.2013

Akce Dům barev Kyjov na měsíc Srpen


Akce Dům Barev Kyjov - srpen 2013

Výprodej omítkovin Coratrend

18.07.2013

Výprodej fasádních omítkovin Coratrend


Výprodej omítkovin Coratrend

Akce Dům Barev Kyjov -

15.07.2013

Všechny Vás zveme na praktickou předváděcí akci, kde si budete moct vyzkoušet nátěry dřeva různými laky a oleji. Máte jedinečnou možnost zjistit, jaký je rozdíl ve štětcích při natírání a proč může jedna barva mít víc odstínů, jak vypadá nátěr na různém dřevě a pod. . Předváděcí akce je zdarma a volně přístupná ve čtvrtek 18.7.2013 od cca 8:00 - 16:00 hod. za odborného dozoru technika z firmy PPG, který bude odpovídat na všechny Vaše dotazy týkající se problematiky nátěru dřeva. Místo konání : Dům barev Kyjov ( naproti Kauflandu v objektu koberců trend ) od cca 8:00 - 16:00... různé druhy dřeva budou připravené...

Těšíme se na Vaši návštěvu..

 

Team CCV

 Akce Dům Barev Kyjov -

Maxit sádrové omítky

08.07.2013

Maxit představuje svoji řadu sádrových a vápenosádrových omítek ve stručném přehledu.


Maxit sádrové omítky Maxit sádrové omítky

Akce Dům Barev Kyjov - červenec 2013

01.07.2013

Pravidelná měsíční akce DB v Kyjově využijte nabídky za skvělé ceny..


Akce Dům Barev Kyjov - červenec 2013

Samolepka zdarma - Dům barev Kyjov

27.05.2013

Od 27.5.2013 při nákupu produktů Primalex nad 1999,- si můžete vybrat samolepku v hodnotě cca 500,- Kč zdarma. Více informací DB Kyjov.


Samolepka zdarma - Dům barev Kyjov Samolepka zdarma - Dům barev Kyjov

AKCE 100ZA100 - Dům barev Kyjov

01.06.2013

Nakupte barvy za min. 100 Kč a dostanete poukaz na slevu 100Kč na další nákup. Váš Dům barev Kyjov


AKCE 100ZA100 - Dům barev Kyjov

Akce Dům Barev Kyjov - ČERVEN 2013

01.06.2013

Akce Dům Barev Kyjov - ČERVEN  2013


Akce Dům Barev Kyjov - ČERVEN 2013

Balakryl akce - knížka s Hámou zdarma

17.05.2013

 • Kniha, která nabízí odpověď na nejrůznější otázky spojené s údržbou domácnosti. Od vyvrtání díry pro zavěšení poličky, přes čištění sifonu pod dřezem, po tipy a triky, jak opravit vrzající dveře. Ale samozřejmě i užitečné rady, jaké náčiní a jaké barvy od Balakrylu jsou potřeba pro natření jakékoliv plochy.
 • Kniha obsahuje i ilustrace a fotografie a také vtipné postřehy od Aleše Hámy na odlehčení. Je garantem toho, ze knihu stojí za toho ji mít doma.
 • Je strukturována do 16 kapitol na 208 stranách ve formátu A5, které jsou zaměřeny na jednotlivé kategorie domácích prací po celém domě.

Balakryl akce - knížka s Hámou zdarma Balakryl akce - knížka s Hámou zdarma Balakryl akce - knížka s Hámou zdarma

Akce Dům Barev Kyjov - Květen 2013

01.05.2013

Květnová akce Dům barev Kyjov

 

Více informací na tel. 734 428 964 nebo na e-mailu : kyjov@dumbarev.cz

 


Akce Dům Barev Kyjov - Květen 2013

Akce Sharks

08.03.2013


Akce Sharks Akce Sharks

Školení zateplovacího systému Caparol

21.02.2013

Dne 21. února proběhlo školení Caparol, kde se prezentovali novinky v zateplovacím systému Caparol, tak technologické postupy a tipy na usnadnění a urychlení při zateplování. Všichni účastníci školení obdrží certifikát na zateplování se systémem Caparol.


Školení zateplovacího systému Caparol

Školení dekorativních technik Caparol

07.02.2013


Školení dekorativních technik Caparol Školení dekorativních technik Caparol Školení dekorativních technik Caparol Školení dekorativních technik Caparol Školení dekorativních technik Caparol

Vánoční otevírací doba

17.12.2012

Otevírací doby Color Centrum :

 • Provozovna Vracov
 • Stavebniny Vlkoš
 • Dům barev Kyjov

Vánoční otevírací doba Vánoční otevírací doba Vánoční otevírací doba

Nová prodejna

03.12.2012

Vážení zákazníci dne 3.12.2012 jsem pro Vás otevřeli novou prodejnu v Kyjově. Prodejna je v síti Dům barev a nabízí široký sortiment malířkých barev, laků, syntetický a vodouředitelných emailů, míchání barev vodouředitelných, syntetických, interiérových a fasádních značky Primalex, Balakryl, Johnson, Procolor. Přijďte se podívat.

 

Otevírací doba:

 

Po - pá - 7:00 - 18:00

So - 8:00 - 14:00

Ne - 8:00 - 11:00

 

Níže je k nahlédnutí akční leták:


Nová prodejna Nová prodejna

Pozvánka na otevření prodejny stavebniny + program

11.09.2012


Pozvánka na otevření prodejny stavebniny + program

Akce srpen 2012 - léto s novou fasádou

01.08.2012

Akce na měsíc srpen -  LÉTO S NOVOU FASÁDOU


Akce srpen 2012 - léto s novou fasádou

Letní otevírací doba

01.07.2012

Od 1.7.2012 je prodloužená otevírací doba stavebnin ve Vlkoši.

 

Nová otevírací doba :

 

PO - PÁ - 7:00 - 17:00

SO -         7:00 - 11:30

 


 

Tel.: 731 690 928 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu....


Výstavba nové prodejny stavebnin

12.04.2012

Žačali jsme s výstavbou nové prodejny stavebnin přímo ve skladové hale. Prodejna bude zároveň sloužit jako vzorkovna lazurovacích podlahových laků Caparol. Interiér prodejny navrhuje Ing. arch. Anna Vyšinková. Tímto ji děkuji za přínosnou spolupráci. V prodejně bude umístněn koutek pro zákazníky, míchací stolice na fasádní a interiérové barvy Caparol dále široký sortiment nářadí. Po dokončení prodejny plánujeme provádět pravidelné předváděcí akce a školení.

 

 

Prostory pro budoucí prodejnu


Ztracené bednění, betonové stropy, betonové zdivo

15.03.2012

Rozšiřujeme nabídku o ztracené bednění a betonové výrobky firmy Prescot s.r.o.

 

betónové tvárnice

Představujeme Vám stavební systém z tenkostěnných betonových tvárnic který výrazným způsobem zrychluje a zjednodušuje výstavbu. Jde o materiál s vysokou přesností, pevností, který je nenasákavý a představuje dobrou zvukovou izolaci a především je velmi variabilní. Tyto přednosti spolu s bezkonkurenční cenou jsou důvodem rostoucí obliby tohoto systému při obytné výstavbě a to zejména při výstavbě nízko-energetických domů se zabudovaným izolačním komplexem. Naším cílem je nabízet ten nejlepší poměr kvalita cena na trhu. V posledních letech jsme náš sortiment rozšířili o betonové stropní systémy. Pro naše zákazníky v rámci služeb máme možnost využití  kamionové dopravy výrobce.Masterplast

01.03.2012

Stali jsme se přímým dovozcem  Masterplast do ČR !!!

 

 

Logo masterplast

 

 

Masterplast s.r.o. vznikl v roce 1999 a jeho hlavní ideou bylo vybudovat velkoobchodní společnost, která ve stavebním odvětví zajišťuje komplexní dodavatelský servis pro své partnery. Od vzniku společnosti uplynulo několik let a díky naší filozofii Masterplast zaznamenal velmi dynamický rozvoj v zemích středovýchodní Evropy v jeho obchodních aktivitách a dnes už iv  
produkci
. Master Plast neustále zdokonaluje svůj team spolupracovníků a rozvíjí svou činnost směrem ke spokojenosti svých odběratelů. Nedílnou součástí naší práce jsou dodavatelé, kteří patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce ve stavebnictví, svými kvalitními produkty nám napomáhají aktuální uspokojovat potřeby trhu. Naším cílem je zajistit pro naše obchodní partnery vysoce kvalitní zboží s neustálým rozšiřováním nabídky při zajímavých obch. podmínkách s vysokou úrovní služeb.


mphu

 


Míchací automat CAPAROL

18.08.2011

Vážení zákazníci,

 

nyní nabízíme ve Vlkošských stavebninách možnost namíchání jakéhokoli odtínu na počkání z míchacího automatu CAPAROL, k dispozici jsou fasádní ommítky zatírané i drásané v dostatečném množství na okamžité namíchání průměrného rodinného domu.

Caparol se vyznačuje vysokou kvalitou a stálobarevností pigmentu, také kvalitou použitých polotovarů, což zaručuje maximální životnost omítky za nízkou zaváděcí cenu..

Caparol


Akce červen : grafitový polystyren

01.06.2011

Vážení zákaníci,

 

pro měsíc červen je připravená akce na grafitový - šedý polystyren výrobce Isover. Polystyren máme pro Vás skladem ve všech běžně používaných tloušťkách. Sleva je 40 % z ceníku výrobce. Více informací o cenách na tel. 731 690 319 nebo 731 690 928.

 

Těšíme se na Vaši návštěvuAkce červen


Akce květen: cement a betonářská ocel

01.05.2011

Vážení zákazníci,

 

každý měsíc budeme ve Vlkošských stavebninách připravovat pro Vás akci, která Vám umožní velmi výhodně nakoupit stavební materiál, proto sledujte pravidelně novinky.

 

Na měsíc květen je akce na:

 

 • Cement 32,5 Horní Srní - sleva 15%
 • Betonářská ocel - kari sítě - sleva - 10%
 • Betonářská ocel - roxory - sleva 10%

 

 

Vjezd do stavebnin, je hlavní bránou Mondy Home.

 

Otevřeno je po-pá - 7:00 - 15:30, so - 7:00 - 11:30

Po dohodě možnost odebrání zboží až do 18hod.

 

 

Více informací na tel. 731 690 928,    nebo od 15:30 - 18:00 na tel. 731 690 319

 

Těšíme se na Vaši návštěvu...Stavebniny pohled od Vracova


Míchání soklových omítkovin

01.04.2011

Vážení zákazníci,

 

od 1.4.2011 jsme začali míchat soklové omítkoviny firmy Ekolak. Soklové omítkoviny, které jsou pod obchodním označením Quarzputz je možné namíchat, téměř na počkání v bal. 5, 15, 25kg. Tím odpadá nutné čekání min. 3dny na namíchání ve výrobním závodě, což byl hlavně při doobjednávání zásadní problém.

Omítkoviny se míchají ve skladu stavebnin ve Vlkoši - areál firmy Mondy Home.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Quarzputz 1 - mQuarzputz 3 - mQuarzputz 2 - mQuarzputz - obal


DuPont

20.03.2011

Vzhledem ke zvyšující se poptávce po levných a kvalitních barvách, jsme rozšířili naše míchací centrum o další systém světového výrobce DuPont. Jedná se o průmyslovou míchačku na barvy typu: Acryl báze, PUR, Nitro, jednovstvé systémy na plast, AL, FE a pod.

 

Vzorkovnice, která je obsažena se skládá, pouze z průmyslových receptur typu: Pantone, RAL, RAL DESIGN, NCS, FLEET atd.

Báze se úspěšně používá i na podstřiky vrchních barev. Cena namíchaného odstínu začíná kolem 350,- Kč za odstín v bázi.

Přijďte vyzkoušet světovou kvalitu za velmi příjemnou cenu.DuPont


Akce vata SCHWENK

07.02.2011

Využijte prodlouženou akci na vatu německého výrobce SCHWENK, nyní za ještě nižší cenu....

Součinitel tepelné vodivosti : 0,039 W/mK. - čím nižší hodnota, tím lepší izolační vlastnosti...

 

AKCE VATA DF 1


Polystyren za staré ceny

01.02.2011

Vzhledem ke zdražení vstupních surovin, je od  1.2.2011 výrobcem zdražen polystyren. Využijte proto výhodný nákup polystyrenu za původní ceny. Máme pro Vás naskladněný polystyren od 1cm do 16cm v množství dostačujím na běžnou fasádu, podlahu nebo zateplení stropu.

 


AKCE! Zábavná pyrotechnika

20.12.2010

Již druhým rokem nabízíme široký sortiment zábavní pyrotechniky. Jako dárek do nového roku nabízíme množstevní slevy. Při větším odběru můžete nyní nakupovat za velkoobchodní ceny bez omezení. Prezentace výrobku na LCD přímo na prodejně je již samozřejmostí.

 

Zábavná pyrotechnika2 Podmínky slev


Sváteční otevírací doba

20.12.2010

Do 23.12.2010 máme standardně otevřeno od 7:00 - 18:00 hodin.

 

Sváteční otevírací doba 2010


Sádrokarton Rigips

10.12.2010

Colorcentrum Vracov nyní nabízí kompletní sádrokartonový program za velmi výhodné ceny. Sádrokarton je již skladem ve všech běžných provedeních.


AKCE! Vata Schwenk

07.12.2010

Nyní Vám nabízíme vatu Schwenk za velmi nízké ceny, všechny rozměry jsou skladem v dostatečném množství pro Váš projekt. Velkoodběratelé informujte se na možnost velkoobchodních cen.

 

Vata schwenk


Garance nejnižší ceny

06.08.2010

Více informací o akci a jejích podmínkách naleznete zde.


Nový zateplovací sytém Baumit

18.07.2010

Nově jsme zařadily do naší nabídky zateplovací systém od výrobce Baumit. Baumit patří mezi přední výrobce zateplovacích systémů v ČR.

 

Omítkoviny Baumit se vyznačují vysokou standardní kvalitou a jednotnou cenou za všechny odstíny dle vzorkovnice výrobce. Dodáváme celý sortiment výrobce, mezi nejžádanější patří především omítkoviny Granopor a silikonová omítka.


Nový sortiment nářadí FESTOOL

01.07.2010

Rozšiřujeme nabídku o kompletní sortiment FESTOOL. Nářadí Festool patří mezi špičku v oboru. FESTOOL je zárukou kvality, letité praxe, zkušeností a neustálého rozvoje.

 

Katalog ke stažení

 

Nářadí nabízíme za nejlepší ceny! - www.autolaky-eshop.cz


Nový sortiment výrobků řady 3M

05.06.2010

Rozšiujeme sortiment výrobků řady 3M nyní skladem kompletní řada brusných disků Trizact, včetně leštící pasty Trizact 50077 nyní za sníženou cenu.


Nová řada brusiva Hanco

13.05.2010

Nová řada brusiva Hanco na excentrické brusky 15 děr o 150 P40 – P2000 za neuvěřitelnou cenu.
K dostání v naše obchodě.


Nový sortiment firmy Airo

17.03.2010

Stali jsme se zástupci firmy Airo. Téměř kompletní sortiment naleznete na naší prodejně. Pro lakýrníky poskytujeme zajímavé slevy. Přijďte vyzkoušet německou kvalitu osvědčené značky.


Nový míchací systém Helios - Mobihel

20.02.2010

Vzhlem k velké poptávce byl na naši prodejnu umístněn další míchací systém výrobce Helios – Mobihel. Jedná se kompletní míchací zařízení rozpoštědlové řady Chromind.

 

Opět se jedná o systém s velmi příznivou cenou a dobrou nyvostí. Nyní celkem disponujeme na prodejně devíti míchacími systémy!


Nový míchací systém Dichem

14.01.2010

Na naši prodejnu byl nainstalovaný nový míchací systém Dichem. Systém je určený pro míchání průmyslových barev na užitkové vozy.

 

Lze míchat polyuretanové barvy podle rozšířené vzorkovnice, nitro emaily, akrylátové barvy. Emaily se vyznačují velmi příznivou cenou začínající 300,-/kg bez DPH. Je zajímavostí, že lze míchat v PUR systému i metalické jednovrstvé barvy, které se nemusí přelakovat.


Sváteční otevírací doba

23.12.2009

Sváteční otevírací doba 2009


Zábavná pyrotechnika

01.12.2009

Od 1.12.2009 jsme zařadili do sortimentu zábavnou pyrotechniku. Efekty jednotlivých rachejtlí jsou prezentovány na velké obrazovce přímo na prodejně…

 

Zábavná pyrotechnika


AKCE! Polystyren zdarma

21.09.2009

Ode dneška rozdáváme 10 cm polystyren, stačí si zakoupit zateplovací systém a polystyren dostanete úplně zdarma. Informujte se na MEGA AKCI

 

Dovoz zdarma!

 

polystyren zdarma polystyren zdarma2


Nové internetové stránky

20.09.2009

Dnes jsme pro Vás spustili nové internetové stránky
© Color Centrum Vracov l nahorul tisk l XHTML 1.0 l CSS